mastercard

27. Finał WOŚP tuż, tuż ...

utworzono: 26.12.2018 23:48 :: aktualizacja: 15.10.2020 10:10

Jak jest? Gorąco! Jak będzie? Pięknie! Gramy 27. Finał WOŚP bez focha!

Łączymy siły! Gramy, bo lubimy. Pomagamy, bo kochamy! Jesteśmy otwarci na innych, pełni życzliwości, radości, pozytywnych emocji! Lubań będzie grał jak zawsze głośno, z Aniołami nisko latającymi nad ziemią. Bądźcie z nami, bo będzie się naprawdę dużo działo! Oj będzie!

Letnia zadyma w środku zimy, najpiękniejszy karnawał pomocnych serc. Kilkudziesięciu wolontariuszy, sztab organizatorów, krasnale, dobre duszki, partnerzy. Wszyscy gramy w jednej Orkiestrze!

Będą koncerty, występy, licytacje, nie zabraknie światełka do nieba i wiele, wiele innych atrakcji. Sztab działa pełną parą aby ten dzień specjalnie dla Was przygotować. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Sprawdź, co przygotował Orkiestrowy Sztab na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście! Jedno jest pewne – będzie miłość, przyjaźń, muzyka!

Tradycyjnie, jak co roku Orkiestra zagra w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu. To tu odbędą się główne atrakcje. Cały program wydarzeń oraz imprez towarzyszących będzie można zobaczyć na naszej stronie internetowej www.wosp-luban.pl oraz na naszym profilu w mediach społecznościowych.
opis obrazka

Już dziś zachęcamy do udziały pierwszy raz w historii na Stand up dla WOŚP, podczas którego wystąpią członkowie grupy Stand up Polska – Antoni Syrek – Dąbrowski oraz Michał Kutek. Bilety już od 30 zł i są do nabycia w sekretariacie MDK, Informacji Turystycznej oraz na stronie www.panbilet.pl. Całkowity dochód ze sprzedaży zasili nasze konto dla WOŚP.

Czekamy na Ciebie! Pamiętaj – Pomaganie jest dziecinnie proste. Za sukcesem kryje się jedność, wspólne dobro i zgrany zespół! Gramy dla małych dzieci i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Gramy w niedzielę niehandlową. Co to oznacza? Będziemy mieli jeszcze więcej czasu dla siebie! Zróbmy tłum, zróbmy hałas największej orkiestry!

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.